Зустріч зі стейкхолдерами освітніх програм

Вистув Яцко В.Ф.

28 червня 2022 року відбулась зустріч представників Аудиторської фірми “Респект-Конфіденц” зі студентами, викладачами та зацікавленими особами з приводу удосконалення освітніх програм зі спеціальності 071 “Облік і оподаткування” з метою їх адаптації до реальних та практичних потреб бізнесу та ринку в цілому.

Захід розпочався з привітання присутніх з Днем Конституції України, подяки нашим військовим, які захищають нашу державу та незалежність на фронті, з хвилини мовчання за всіма, хто загинув на війні з агресором.  

Зустріч зі стейкхолдерами освітніх програм спеціальності 071 “Облік і оподаткування”

Сучасний рівень освіти повинен бути тісно зв’язаний з практикою та економікою, тому такі зустрічі допомагають не тільки підвищити власний професійний рівень, але й поділитися напрацюваннями та баченнями напрямків розвитку професії аудитора та бухгалтера.

Збройна агресія проти України, руйнування інфраструктури та підприємств, накладають свій відбиток і на розвиток професії, яка не є ізольованою, тому реагує на нові виклики, змінюється та вирішує ті проблеми, що перед нею опиняються.

Дукяємо організаторам за таку зустріч в таких складних умовах. Разом до перемоги. Слава Україні. Героям Слава!