З Днем Бухгалтера та Аудитора 2020

З Днем Бухгалтера та Аудитора!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, БУХГАЛТЕРИ, АУДИТОРИ!

Вітаємо Вас з професійним святом – Днем бухгалтера і аудитора. Величезна армія бухгалтерів і аудиторів щоденно виконує свою важливу роботу для суспільства. Праця ця не легка, і не завжди помітна, але наші спільні зусилля є вкрай необхідними для кожного підприємства чи іншого господарюючого суб’єкта. Нашою кропіткою,  щоденною працею забезпечується правильність і достовірність показників діяльності, правильність обчислення і сплати податків, економічна безпека підприємництва. Важливість цієї роботи важко переоцінити.

Бажаємо всім, хто є дотичним до професії бухгалтера і аудитора, натхнення, творчих успіхів  і знань у роботі, високої оцінки та визнання керівниками Вашої праці, достойної оплати. Щоб Ваша любима робота приносила Вам радість та задоволення, щоб Вас цінували керівники та Ваші колеги, щоб моральне і матеріальне заохочення не мало меж.

Шановні колеги! Від імені колективу Аудиторської фірми «Респект-Конфіденц» прийміть щиру вдячність за Вашу роботу і вірність професійному обов’язку. Бажаємо Вам, Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпних сил та наснаги.

З Вашим, Нашим професійним святом.