Круглий стіл з нагоди 25-річчя аудиту в Україні

Круглий стіл з нагоди 25-річчя аудиту в Україні у Верховній раді Україні

Круглий стіл з нагоди 25-річчя прийняття першого закону про аудиторську діяльність відбувся у Верховная рада 20 квітня 2018 року на тему:  “АУДИТ В УКРАЇНІ: перспективи та виклики” під головуванням Голови Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

Закарпатську область представляли Кілару Юлія та Яцко Віктор. Предметом розгляду стали проблемні аспекти та досягнення аудиторської діяльності в Україні в 1993-2018 роки, перспективи розвитку аудиторської діяльності в світлі прийняття Закону України “Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність” та реформування системи нагляду згідно порядку денного.

Серед запрошених та спікерів заходу були народні депутати України, державний секретар Міністерства фінансів України, голова Аудиторської палати України, Президент Спілка аудиторів України, експерти галузі та інші.

Ніна Петрівна Южаніна повідомила гарну новину про те, що цьому році буде професійне свято “Про День бухгалтера та аудитора” (http://www.president.gov.ua/documents/1032018-24002).